|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Сортер |
|---|---|
| Висота | 10mm |
| Ширина (mm) | 220mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 220mm |
| Довжина | 295mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний вкладиш Звірята IE114
Артикул
T22-009
В наявності
Опис
Дерев'яний вкладиш з дошки з виїмками та декількох фігурок з зображеннями екзотичних тварин. Завданням гравця є розподіл фігурок до відповідних за формою і розміром виїмок. Гра розвиває у дитини цілий набір корисних якостей. Яскраві кольори позитивно діють на зорове і колірне сприйняття малюків, різні за формою фігурки стимулюють розвиток дрібної моторики та координації рухів, логічне завдання розвиває уважність і розумові процеси. Коли всі фігурки будуть розподілені правильно, дитина отримає гарну картинку із зображенням тропічного лісу і його мешканців. Вкладиші - один із способів перетворити прості ігри на справжні заняття, що сприяють розвитку дитини.
