|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Група товарів | Сортер |
| Висота | 155mm |
| Ширина (mm) | 300mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 300mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний вкладиш Джунглі IE116
Артикул
T22-011
В наявності
Опис
Яскравий ігровий набір, який представляє собою пазл з невеличкої дерев'яної дошки, і п'ять фігурок тварин: слоненяти, лева, жирафа, зебри і білки. В процесі гри дитина повинна буде визначити, до якої з лунок, розташованих на дошці, підходить та чи інша фігура. Гра корисна для зорового сприйняття, координації рухів і дрібної моторики. До того ж, готова картинка буде чудово виглядати на полиці в дитячій кімнаті. Яскраві кольори в оформленні іграшки припадуть до смаку малюкам, а безпечні матеріали, що застосовуються під час виготовлення набору, порадують батьків. Вкладиші можуть розважити як одну дитину, так і невелику компанію дітвори.
