|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 225mm |
| Довжина | 300mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Група товарів | Сортер |
| Висота | 10mm |
| Ширина (mm) | 225mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний вкладиш Джунглі IE118
Артикул
T22-013
В наявності
Опис
Дерев'яний пазл з фігурками різних тварин: жирафа, тигра, лева, мавпочки, слона, бегемота і крокодила. Мета гри - підібрати для кожної тварини відповідну клітинку. Граючи з цим набором, дитина буде розвивати дрібну моторику, логічне мислення, уважність, зорове сприйняття і координацію рухів. До того ж, даний набір - прекрасна можливість познайомити дитину з новими словами - назвами екзотичних тварин. Іграшка виготовлена з безпечних і екологічно чистих матеріалів. Вкладиші - один із способів зробити з гри корисне і розвиваюче заняття.
