|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 225mm |
| Довжина | 300mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Група товарів | Пазли |
| Ширина (mm) | 225mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний вкладиш Морські мешканці IE133
Артикул
T22-028
В наявності
Опис
Дерев'яний пазл, що складається з дошки з яскравою красивою рамочкою і набору фігурок, які в процесі гри дитина повинна буде зіставити з відповідними за розміром і формою осередками на дошці. Кожна фігурка зображує тварину або її дитинча. Яскраві фарби в оформленні іграшки неодмінно привернуть увагу малюка і позитивно подіють на розвиток його зорового і колірного сприйняття. Невеликі за розміром фігурки будуть стимулювати розвиток дрібної моторики, що, в свою чергу, позитивно впливає на розвиток інтелекту. Іграшка виготовлена з дерева, що робить її абсолютно безпечною для здоров'я дитини. Вкладиші дуже різноманітні. Малюк легко вибере собі іграшку за смаком.
