|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 250mm |
|---|---|
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 250mm |
| Довжина | 300mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Група товарів | Сортер |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний вкладиш Джунглі IE138
Артикул
T22-033
В наявності
Опис
Дерев'яний пазл, що складається з рамки з чарунками і фігурок різних тварин. Мета гри - підібрати кожної фігурці відповідну ланку на дошці. Гра з таким набором розвиває дитину відразу по декількох напрямках: розвиток логічного і просторового мислення, дрібної моторики, координації рухів і зорового сприйняття. Велика кількість зображених тварин допоможе батькам познайомити дитину з новими словами - їх назвами. А правильно розподіливши всі фігурки, малюк отримає гарну яскраву картинку, яка неодмінно прикрасить дитячу кімнату. Вкладиші однаково подобаються як дівчаткам, так і хлопчикам.
