|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Персонаж | Zhu Zhu Pets |
|---|---|
| Вік | від 4 років |
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 240mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 13 |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 220mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Дві кімнати Жу-жу Петс IE28D
Артикул
T23-047
В наявності
Опис
Ігровий набір для хом'ячка Жу-Жу Петс (Дві кімнати) виконаний в різних колірних гамах: блакитній і рожевій. У обох кімнат прозорі дахи і кругла форма. Завдяки трьом відгалуженням в кожній кімнаті, ці приміщення можуть стати елементами великої споруди, якщо з'єднати їх з будь-якими іншими аксесуарами для хом'яків. Втім, і без додаткових аксесуарів з цього набору виходить двокімнатна квартирка з дверима для вашого маленького іграшкового улюбленця. Хом'ячок не входить в комплект, придбати його можна окремо. Дверцята в квартирці знімаються і встановлюються назад. Якщо їх прибрати, то хом'ячок зможе вийти на прогулянку за межі свого будинку, а закривши їх, він буде блукати по своїм двом кімнатам. Але, якщо в такий будиночок заселити одночасно декількох хом'ячків, то завдяки тунелю, що сполучає дві кімнати, вони зможуть ходити один до одного в гості. З таким ігровим набором дитина може придумати безліч цікавих і захоплюючих сюжетів для подальших ігор. Хом'ячки Жу-Жу розвивають в дитині уважність, спостережливість і відповідальність. Також позитивно вони впливають на розвиток дрібної моторики і уяви. Ігровий набір виготовлений якісного пластику, безпечного для здоров'я малюка. Рекомендовано для гри дітям від 4 років. У комплект входять: кухня/вітальня – 1 шт.; ванна кімната – 1 шт.; тунель – 1 шт.; дверцята – 4 шт.; з'єднувачі – 2 шт.; двері – 4 шт.
