|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Персонаж | Zhu Zhu Pets |
|---|---|
| Вік | від 4 років |
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 245mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 7 |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 225mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Тунель з колесом Жу-Жу Петс IE28A1
Артикул
T23-048
В наявності
Опис
Тунель колесо для хом'ячка Жу-Жу Петс стане відмінним придбанням. Цей комплект є додатковим аксесуаром для іграшки хом'як Жу-Жу Петс. У набір входить яскраво-синє напівпрозоре бігове колесо, до якого приєднується спеціальний жолоб біло-рожевого кольору. По жолобу хом'ячок зможе залазити в колесо. У зібраному вигляді цей набір для іграшкового хом'ячка є точною копією подібного виробу для живих гризунів. Хом'ячок не входить в комплект, його ви можете придбати окремо. Якщо ви купите м'якого і милого хом'ячка, то гра стане більш змістовною. Хом'ячок може перебувати в трьох режимах (сплячому, розмовному і активного пошуку), він видає близько 40 різних звуків, це все працює за допомогою натискання на його ніс, спину і голову. Ігровий набір виготовлений з якісного пластику, який абсолютно безпечний для здоров'я дитини. Хом'ячки Жу-Жу - прекрасна ідея для подарунка дитині будь-якої статі. Під час гри у дітей розвивається дрібна моторика, уважність, активність, мислення, пам'ять, уява і слух. Рекомендовано дітям від 4 років. У комплект входить: колесо з базою, три секції тунелю і три з'єднувачі.
