|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 4 років |
|---|---|
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 227mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 6 |
| Група товарів | Набір |
| Діаметр | 160mm |
| Висота | 203mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Персонаж | Zhu Zhu Pets |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Скейт Жу-жу Петс IE28B2
Артикул
T23-053
В наявності
Опис
Ігровий набір для хом'ячка Жу-Жу Петс (скейт і доріжка) сподобається вашій дитині з першого погляду. У набір входить скейтборд, секції доріжки, з'єднувачі. З'єднувачі і секції доріжки легко між собою кріпляться і утворюють вигнуту дугу, якою хом'як може кататися на скейті і витворяти різні трюки. Для початку підключіть основу хом'яка до скейтборду, і для того щоб він поїхав, натисніть на його спину. Зробіть зі свого улюбленця справжню спортивну зірку! Хом'як в комплект не входить, ви можете придбати його окремо. Він вміє видавати близько 40 різних звуків, працює в трьох режимах (спить, говорить і активного пошуку). Такий набір ще більше розширить спектр різноманітних ігор з інтерактивними іграшками Жу-Жу Петс. Всі елементи іграшки виготовлені з високоякісного пластику, безпечного для здоров'я малюка. Купивши такий набір дитині, ви подаруєте їй можливість бути зайнятою цікавою і корисною грою. Під час гри у дитини розвивається дрібна моторика рук, координація, уважність, зосередженість, мислення, уява, логіка. Рекомендується для гри дітям від 4 років. У комплект входять: скейтборд - 1 шт.; секції доріжки - 2 шт.; з'єднувачі - 3 шт.
