|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яч |
|---|---|
| Висота | 235mm |
| Ширина (mm) | 80mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 80mm |
| Довжина | 190mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Гума |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Гімнастичний м'яч фітбол IE90
Артикул
T24-026
В наявності
Опис
Спеціальний гімнастичний м'яч, вправи на якому можуть виконувати як діти, так і дорослі. Завдяки пухирчатій поверхні, активізуються тактильні відчуття, що також дуже корисно для розвитку дитини. На гімнастичному м'ячі найчастіше виконуються вправи на розтяжку і гнучкість - спеціальні комплекси можна знайти в будь-якому збірнику, присвяченому гімнастиці. А якщо брати виключно дитячі розваги - то на ньому дуже зручно стрибати і кататися. Спортивні набори - іграшки, які обов'язково повинні бути у будь-якої дитини. З їх допомогою дуже легко направити в потрібне русло невгамовну енергію малюка.
