|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Graceful |
|---|---|
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 150mm |
| Ширина (mm) | 45mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 45mm |
| Довжина | 190mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Рік виробництва | 2010 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька ID22
Артикул
T26-005
В наявності
Опис
Більшість дівчаток люблить грати з ляльками, піклуватися про них і готувати їх до різних заходів. Даний набір складається з ляльки і комплекту одягу. Різноманітні і різнокольорові сукні дадуть можливість ляльці виглядати кожен день по-різному і чарівно. Лялька стане найкращою подружкою для вашої донечки, з якою можна не тільки весело і цікаво провести час, її можна взяти з собою на прогулянку, в подорож, в гості, в поїздку. Завдяки її мініатюрним розмірам, вона легко поміщається на долоні. Малеча зможе придумати безліч ігор, захоплюючих сюжетів і ситуацій, в яких їй буде цікаво грати, і брати участь. Наприклад, ваша крихітка може навчати чогось цікавого ляльку, зможе лікувати її, водити на прогулянки, укладати спати, ходити в гості до інших її подружок. Давайте можливість розвиватися фантазії вашої дитини, не обмежуйте її і не ставте ніяких рамок, нехай Малеча придумує щось оригінальне і цікаве. Лялька виготовлена з екологічно чистого пластику нешкідливого для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
