|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 280mm |
| Довжина | 220mm |
| ВxШxД пакування | 220x300x230mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 29 |
| Група товарів | Сортер |
| Висота | 210mm |
| Ширина (mm) | 280mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку Сортер фігурки IE31
Артикул
T27-003
В наявності
Опис
Такі іграшки як сортери багато педагогів і педіатрів вважають необхідними для однорічних дітей. Кілька іграшок різної форми відповідають отворам в корпусі сортера. Мета гри - помістити іграшки в сортер в потрібні отвори. Такі ігри прекрасно розвивають логіку і окомір. Додаткові іграшки (пташка-брязкальце, що обертається, 2 шестерні і прозорий циліндр з безліччю різнокольорових кульок) теж є дуже корисними для розвитку дитини. Яскраві кольори, використані в оформленні, неодмінно привернуть увагу дитини. Сортери - ідеальний подарунок на перший День народження малюка.
