|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Набір |
|---|---|
| Висота | 500mm |
| Ширина (mm) | 420mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 420mm |
| Довжина | 270mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Спортивний майданчик IE34
Артикул
T27-006
В наявності
Опис
Мініатюрний спортивний комплекс, оснащений звуковими ефектами і музичним супроводом. У компактному наборі об'єднані ігри в гольф і баскетбол. Також включена мініатюрна варіація ігрового автомата, в якому потрібно спеціальним молотком бити по рухомим цілям. Такий набір припаде до смаку всім маленьким любителям активних ігор. Набір виготовлений з високоякісних матеріалів і безпечний для здоров'я дитини. Музичні іграшки позитивно впливають на розвиток звукового сприйняття світу дитиною і закладають основи формування музичного смаку малюка. Тип живлення: AA-3шт
