|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| ВxШxД пакування | 200x250x245mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Three Pucker Toy |
| Група товарів | Синтезатор |
| Діаметр | 250mm |
| Висота | 190mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музична іграшка для розвитку IE36
Артикул
T27-008
В наявності
Опис
Компактна іграшка, що включає в себе всі компоненти повноцінного розвиваючого комплексу. Через крихітне віконце проходить рейка з нанизаними на неї мініатюрними фігурками. Під час переміщення цих фігурок, у малюка буде розвиватися дрібна моторика і колірне сприйняття. Кітушка з різнокольоровими циліндрами також буде сприяти розвитку дитини. Безліч кнопок, різних за кольором і формою, активують колірні і світлові ефекти, що, без сумніву, приверне увагу малюка і зробить гру ще більш захоплюючою. Музичні іграшки - прекрасний спосіб розважити малюка, в якому б настрої він не був. Тип живлення: AA-3шт
