|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 600mm |
|---|---|
| ВxШxД пакування | 550x350x130mm |
| Довжина | 400mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Залізниця |
| Висота | 250mm |
| Ширина (mm) | 600mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшкова залізниця пластикова IM67
Артикул
T27-012
В наявності
Опис
Модель даної залізниці від ТМ Na-Na розроблена спеціально для того, щоб не просто розважати малюка, але й навчати його чомусь корисному і новому. Наприклад, на залізничній платформі зображені цифри, а пасажири, які очікують свого потяга - це фігурки тварин (мавпочка, собачка і заєць). Також на залізничних коліях зображені різні картинки, за допомогою яких маляті буде простіше орієнтуватися в навколишньому середовищі. Купити залізницю для свого малюка, ви зможете, зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину іграшок. Колірна гамма даного набору не залишить байдужими, ні хлопчиків, ні дівчаток. Залізничні колії у формі вісімки, дозволять поїзду рухатися і повертати в різні боки. У нас є широкий асортимент залізниць на будь-який смак і вік. Така гра сприяє розвитку у малюка дрібної моторики рук, логічного мислення, уяви, пам'яті і фантазії. Матеріал залізниці виготовлений з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У комплект входять: рейки; локомотив - 1 шт; вагони для вугілля-2шт; платформа - 1 шт. Тип живлення: AA-5шт


