|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 290mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Love Puppy |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 70mm |
| Ширина (mm) | 30mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 30mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Макайла ID91
Артикул
T3-009
В наявності
Опис
Дана лялька зачарує вашу дитину з першого погляду. Вона одягнена в красивий і яскравий одяг, а також у неї гарне довге волосся та великі виразні очі. Крім ляльки в набір входить пара босоніжок, сумочка і гребінець. Гребінцем можна розчесати її волосся і придумати масу модних зачісок для неї. У сумочці у ляльки поміститься її косметика та інші необхідні речі. Завдяки своїм невеликим розмірам, ляльку можна брати з собою куди завгодно. Щоб урізноманітнити гардероб ляльки, вам з малюком можна придумати і зшити новий одяг. Може бути за допомогою такої гри, у вас вдома з'явиться майбутній стиліст або дизайнер одягу. Гра з лялькою допомагає в розвитку мислення, логіки, пам'яті, творчих здібностей. Лялька виготовлена з пластмаси, безпечної для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У комплект входять: лялька - 1 шт; гребінець - 1 шт; босоніжки - 1 пара.
