|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 30mm |
| Довжина | 290mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Love Puppy |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 90mm |
| Ширина (mm) | 30mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Макайла ID94
Артикул
T3-012
В наявності
Опис
Ця лялька стане не просто іграшкою, з якою весело і цікаво проводити час, вона буде першою кращою подружкою вашої крихітки. З нею можна ходити на прогулянки, в гості, їздити в подорожі. З такою лялькою ваша дівчинка не буде ні секунди нудьгувати. Якщо вашій дитині стане сумно, вона зможе без проблем запрошувати в гру своїх подружок. А вони всі разом можуть зшити нові і красиві вбрання для своїх ляльок, а також за допомогою довгого волосся створять нові вечірні та щоденні зачіски. У цієї ляльки красиві очі, а ще довгі і красиві вії. Тому придумуйте нові і цікаві образи разом з вашою крихіткою. Така лялька сприяє розвитку уяви, творчого потенціалу, мислення, логіки. Лялька виготовлена з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У комплект входять: лялька - 1 шт; сумочка - 1 шт; чоботи - 1 пара; гребінець - 1 шт.
