|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Фігурка |
|---|---|
| Висота | 100mm |
| Ширина (mm) | 40mm |
| Персонаж | Pet World |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 40mm |
| Довжина | 100mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Pet World |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки кошенят IF45
Артикул
T31-004
В наявності
Опис
Дует з двох котиків: перського, приємного персикового кольору, і британського, сірого. Оксамитова поверхня посилить схожість з реальними вихованцями. Кішки - це особливо улюблені іграшки всіх дітей, так як справжні тварини дуже часто зустрічаються в реальному житті. І навіть якщо у вас немає домашнього вихованця, його іграшкова імітація - це прекрасний подарунок своїй дитині. З такими фігурками можна придумати безліч цікавих і захоплюючих сюжетів для своєї гри. А щоб гра набула нових барв, малюк може покликати своїх друзів. У такій грі у дитини розвивається дрібна моторика рук, творчі здібності, уяву, логіка і мислення. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.
