|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Стать | Для Дівчат |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 3 |
| Серія | Defa Lucy |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 290mm |
| Ширина (mm) | 90mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 90mm |
| Довжина | 30mm |
| ВxШxД пакування | 330x100x70mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Люсі модниця ID52
Артикул
T31-011
В наявності
Опис
Відомо, що дитинство дівчинки не обходиться без ляльок. Малеча любить з ними возитися і всіляко доглядати за ними, у них з першого погляду зав'язується справжня дружба. Лялька в наборі одягнена в яскраву сукню з намальованими на ній квіточками, взута в фіолетові чобітки, з сумочкою на руці. На її довгому світлому волоссі є кілька пофарбованих фіолетових пасом. Ляльку в такому вбранні можна відправляти підкорювати все танцполи світу або ж відвідувати заходи, де можливо вона зустріне свого принца. Завдяки фантазії вашої крихітки можна придумати безліч цікавих сюжетів для гри. Також ви разом з донечкою в силах придумати різні образи і стилі для ляльки, зробити нові зачіски, зшити різноманітні вбрання. Гра з лялькою допомагає в розвитку уяви, фантазії, мислення, логіки, пам'яті, кмітливості. Лялька виготовлена з пластмаси, нешкідливою для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У комплект входять: лялька - 1 шт; взуття - 1пара; сумочка - 1 шт.
