|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 330mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Defa Lucy |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 180mm |
| Ширина (mm) | 53mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 53mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Люсі русалка ID80
Артикул
T31-039
В наявності
Опис
Дівчатка люблять дивитися мультики про Русалоньку. Але у вашої крихітки є унікальна можливість створити свій власний мультсеріал, кожного разу придумуючи нові сюжети для гри. Лялька одягнена в блискучий костюм з плавником, на шиї - красиве намисто, а на руках різнокольорові браслетики. У наборі є друг русалоньки - рибка, з яким вона подорожує по підводному світу, рятуючи при цьому хороших персонажів, і караючи лиходіїв. На довге волосся ляльки можна зробити і придумати безліч зачісок. Малеча придумає багато образів для ляльки, в яких вона буде виглядати красиво і привабливо. Якщо лялька-русалочка зніме свої плавники, перевдягнеться в красиву сукню і піде на бал, то можливо саме там і знайде свого принца. Гра з лялькою розвиває творчі здібності, уяву, мислення і фантазію. Лялька виготовлена з пластмаси, і рекомендована діткам старше трьох років. У комплект входять: лялька - 1 шт; гребінець - 1 шт; дзеркальце - 1 шт; костюм з плавником - 1 шт; рибка - 1 шт; намисто - 1 шт; браслетики - 2шт.
