|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Бакуган |
|---|---|
| Висота | 165mm |
| Ширина (mm) | 37mm |
| Персонаж | Bakugan |
| Вік | від 5 років |
| Ширина | 37mm |
| Довжина | 220mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Bakugan |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Бакугани IE215
Артикул
T35-019
В наявності
Опис
Зійшлися світи, в танці війни, І правду ми відстоїмо Поки шанс дан, дан, дан, Це Бакуган! Перед вами - іграшки, зроблені за мотивами відомого мультфільму. У них із задоволенням «ріжуться» як дошкільнята, так і діти старшого віку, і навіть дорослі захоплюються колекціонуванням таких фігурок. Бакугани - це монстри-воїни створені за мотивами японського аніме серіалу. Після катаклізму в рідному всесвіті Вестрой, який розділився на шість стихій, монстри потрапили на Землю. У комплекті з кожним Бакуганом є картка з описом унікальних здібностей воїна, під час гри, після кидка фігурки бакугана, вона миттєво трансформується в воїна тієї чи іншої стихії. На картці також описаний рівень сили, захисту і нанесеної шкоди. Дана гра розвиває стратегічні і тактичні здібності дитини, також розвиває уяву і допомагає в спілкуванні з однолітками, які неодмінно захочуть пограти в захоплюючі пригоди бакуганів. У наборі поставляються шість різних воїнів монстрів маленьких розмірів, від різних стихій: стихії Води, стихії Землі, стихії Світла, стихії Темряви, стихії Вогню або стихії Вітру і Повітря.Іграшки доступні в різних варіантах (в асортименті)
