|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Bakugan |
|---|---|
| Група товарів | Бакуган |
| Висота | 183mm |
| Ширина (mm) | 30mm |
| Персонаж | Bakugan |
| Вік | від 5 років |
| Ширина | 30mm |
| Довжина | 170mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Бакугани IE242
Артикул
T35-046
В наявності
Опис
Карткова гра-трансформер була створена за сюжетом однойменного серіалу. Його сюжет полягав в тому, що на дітей з неба падали чарівні картки, зібравши які вони придумали стратегічну гру. Для того щоб відчути себе одним з персонажів серіалу, мільйони дітей по всьому світу грають в цю гру. У цьому наборі є бакуган і магнітна картка. Потрапляючи на цю магнітну карту, бакуган трансформується в дракона. На кожній картці написані здібності монстра, а також окуляри, які малюк може отримати в грі. У всіх істот є своя певна G-сила, назва і стихія. За картковою грою в усьому світі проводяться різні змагання і змагання, вона дуже популярна серед хлопчаків і дівчаток. Карткова гра допомагає дитині розвивати координацію, мислення, логіку, дрібну моторику рук, здатність рахувати, знання англійської мови і уяву. Карткова гра виготовлена з пластику, нешкідливого для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У комплект входять: бакуган - 1 шт; картка - 1 шт.Іграшки доступні в різних варіантах (в асортименті)
