|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Фігурка |
|---|---|
| Висота | 208mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Персонаж | Toy Story |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 50mm |
| Довжина | 268mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Toy Story |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки Історія іграшок. Інопланетянин ID122
Артикул
T35-061
В наявності
Опис
Нехай не головний, але полюбився багатьом глядачам, персонаж мультфільму «Історія іграшок» - інопланетянин. Разом з ним в комплект входить скринька, яка може стріляти пластиковими фішками з яскравими малюнками. Тепер програвати моменти, що запам'яталися з улюбленого мультика стало ще простіше. А якщо захочеться інших сюжетів, то залишається пустити в хід невгамовну фантазію. Тим більше, що фантастика сьогодні - популярний жанр, яким захоплюються і дорослі, і діти. Фігурки - відмінні розвиваючі іграшки. З їх допомогою можна програвати різні ситуації і влаштовувати цілі вистави. Фігурки виготовлені з екологічно чистої пластмаси, безпечної для здоров'я вашого малюка. Рекомендується для гри дітям від 3 років.


