|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 20mm |
| Довжина | 195mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Hair Patch |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 150mm |
| Ширина (mm) | 20mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Заколки для дівчинки IE311
Артикул
T38-001
В наявності
Опис
Кожна дівчинка любить робити собі або своїх іграшкам модні і ефектні зачіски. Цей набір заколок зробить такі зачіски ще більш оригінальними. Три різних форми (зірочок, корони і бантика) дозволять кожен день виглядати по-новому. Шпильки прикрашені стразами і красиво виблискують у будь-якому освітленні. Всі елементи набору виготовлені з високоякісних матеріалів і абсолютно безпечні для здоров'я дитини. Рекомендований для дітей від трьох років. Набори прикрас та аксесуарів допоможуть розкрити в дитині приховані творчі таланти. Граючи з ними, діти вчаться бути уважними до деталей, поєднувати різні речі між собою і створювати свій неповторний образ.
