|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Серія | Fancy Nail Patch |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 130mm |
| Ширина (mm) | 120mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 120mm |
| Довжина | 170mm |
| Стать | Для Дівчат |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитячий набір Наклейки для нігтів і лак IE314
Артикул
T38-004
В наявності
Опис
Кожній дівчинці необхідно з дитинства прищеплювати вміння доглядати за собою. Простим і зручним способом зробити це, буде придбання спеціальних наборів косметики для дітей. Пропонований манікюрний набір дозволить дівчинці самостійно або за допомогою мами зробити собі ультрамодний манікюр. У набір входить лак для нігтів п'яти яскравих відтінків, фігурні пилочки, а також роздільники для пальців, які дозволять доглядати не тільки за руками, але і за ногами. Всі предмети упаковані в зручний кейс, який не дозволить розгубити деталі набору, і не займе багато місця при зберіганні. Всі елементи набору виготовлені з високоякісних і безпечних для здоров'я матеріалів. Рекомендовано для дітей від трьох років. Набори прикрас та аксесуарів роблять ігри більш різноманітними і цікавими.
