|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 1300mm |
|---|---|
| Персонаж | Cars |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 1300mm |
| Довжина | 1300mm |
| ВxШxД пакування | 180x300x300mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Етиленвінілацетат |
| Кількість предметів | 32 |
| Група товарів | Пазли |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл килимок Тачки IR1
Артикул
T4-001
В наявності
Опис
Мультиплікаційні фільми про гоночну машинку Блискавку Макуін і його друзів вже давно стали улюбленими у багатьох дітей у всьому світі. А за допомогою цього набору, ваша дитина зможе самостійно зібрати з безлічі елементів красивий яскравий килимок із зображеннями улюблених героїв. Килимок стане не тільки «тренажером для розуму», але й чудовою прикрасою дитячої кімнати. Всі деталі виготовлені з високоякісних і безпечних матеріалів. Це гарантує веселу гру дітям і спокій батькам. 3D-пазли відмінна можливість розважити будь-яку дитину, не займаючи при цьому величезного простору.
