|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 200mm |
|---|---|
| ВxШxД пакування | 200x235x85mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 37 |
| Серія | Marble |
| Група товарів | Конструктор |
| Висота | 235mm |
| Ширина (mm) | 85mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 85mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Конструкор Марбл IE366
Артикул
T41-013
В наявності
Опис
Не найскладніший в збірці, але від цього не менш захоплюючий конструктор, за допомогою якого дитина може сама побудувати багаторівневий гоночний трек, що нагадує лабіринт. За допомогою спеціального пристрою у верхній частині отриманої споруди можна запускати кульки, що входять в комплект. Грати в цю гру буде цікаво як на самоті, так і в компанії друзів або ж в сімейному колі. Будь-яка дитина буде рада такому подарунку. Всі деталі конструктора виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить іграшку безпечною для здоров'я. Рекомендований для дітей від 3 років.
