|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Swimming Animals |
|---|---|
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 45mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Призначення | Для Купання |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 90mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для ванни. Жаба IE439
Артикул
T43-0361
В наявності
Опис
Яскрава жабка-скрекотушка оснащена заводним механізмом і жваво плаває по поверхні води, обертаючи лапками-ластами. Яскраві кольори в оформленні іграшки позитивно вплинуть на розвиток колірного сприйняття дитини, а невеличнкі деталі рибки допоможуть розвинути дрібну моторику. Якщо ваш малюк не любить купатися, спробуйте запропонувати йому компанію такою веселою жабки, йому обов'язково сподобається купатися разом з нею. Іграшка безпечна для дитини за рахунок використання під час її виготовлення високоякісних матеріалів. Іграшки для купання універсальні. Як дівчатка, так і хлопчики будуть із задоволенням проводити час у ванній, граючи з ними. Тип живлення: Інерційний мехінізм
