|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Addition 7 |
|---|---|
| Група товарів | Настільна гра |
| Висота | 200mm |
| Ширина (mm) | 300mm |
| Вік | від 4 років |
| Ширина | 300mm |
| Довжина | 120mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Настільна гра Побудуй свою лінію IE467
Артикул
T43-064
В наявності
Опис
Ви не знаєте як вибрати ту іграшку, яка сподобається і принесе користь вашій дитині? Купіть логічну настільну гру, яка допоможе розвивати всі необхідні можливості вашого малюка. У таку гру можуть грати як дорослі, так і діти, як хлопчики, так і дівчатка. Логічна гра складається з різнокольорових фішок з цифрами, які можна по черзі вставляти в дошку. Спочатку гра в коробці знаходиться в розкладеному вигляді, але зібрати її не складе зусиль. Сенс гри полягає в тому, щоб дитина вставляв в цю дошку фішки. Ви можете дати їй завдання, щоб вона розставила їх по порядку або ж за кольорами. Внизу дошки є важіль «відкрити» і «закрити». Така гра стимулює розвиток дрібної моторики рук, зору, вчить розрізняти деталі за кольором і знайомить дитину з миром цифр і обчислення. Логічна гра виготовлена з пластмаси, рекомендована для гри дітям від 4 років. У комплект входять: підставка нижня - 1 шт; дошка - 1 шт; підставки бічні 2шт; наклейки; фішки з цифрами; інструкція.
