|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | My Happy Family |
|---|---|
| Група товарів | Набір |
| Висота | 225mm |
| Ширина (mm) | 135mm |
| Призначення | Для Ляльки |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 135mm |
| Довжина | 115mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Ляльковий розкладний будиночок IM339
Артикул
T49-007
В наявності
Опис
Гра з ляльковими будиночками є улюбленою розвагою багатьох дітей. Якщо ваш малюк не став винятком, ви можете потішити його, придбавши даний ігровий набір. У нього входить невеличкий двоповерховий будиночок, в якому є гараж, гарний парадний вхід, а також багато великих вікон. Будиночок з легкістю розкривається на дві половинки, що дає можливість грати в його внутрішньому просторі. Оформлений він у класичному стилі з використанням яскравих насичених кольорів, що буде не тільки привертати увагу дитини, але й позитивно позначиться на розвитку її зорового сприйняття. Крім будиночка, в набір включені різноманітні меблі для обставлення вітальні та спальні, а також для відпочинку на відкритому повітрі. Меблі для ляльок – іграшки, здатні розважити як одну дитину, так і цілу компанію. Комплектація: будинок; меблі – 13 шт.; наклейки.
