|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 350mm |
| Довжина | 600mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Balniel Set |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 620mm |
| Ширина (mm) | 350mm |
| Призначення | Для Ляльки |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Ванна для пупса IE1
Артикул
T5-001
В наявності
Опис
Дівчатка люблять возитися і гратися з різними пупсиками, тому набір для купання допоможе комфортно доглядати за своєю іграшкою. У коробці цей набір знаходиться в складеному вигляді, але завдяки інструкції, скласти ліжечко не викличе труднощів. У набір входить столик з вбудованою ванночкою і душовою, флакончики з шампунями, гелями, кремами, а також коробочки і горщик. З таким набором можна придумати безліч цікавих сюжетів для гри. У ванночку помістилися невеликий пупсик, також малюка можна посадити на горщик. Для пупса є засоби для миття, що знаходяться в різнокольорових флакончиках. Така гра сприяє тому, що дівчинка з самого дитинства вчиться доглядати і дбати про малюка. Така гра викликає у малят почуття відповідальності, турботи, доброти, розуміння і чуйності. Набір виготовлений з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Комплектація: стіл; ванночка; горщик; флакончики - 4 шт; гребінець; фен; мильниця; коробочка для крему; коробочки - 2шт; душ.
