|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| ВxШxД пакування | 280x170x680mm |
|---|---|
| Довжина | 245mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 32 |
| Серія | Funny World |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 210mm |
| Ширина (mm) | 155mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Призначення | Для Ляльки |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 155mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір будиночок для ляльки Морепродукти IM369
Артикул
T50-005
В наявності
Опис
Ваша донька любить грати з ляльками, представляючи їх в різних ролях і життєвих ситуаціях? Завдяки даному набору, ви зможете запропонувати їй відчути себе господинею маленького ресторанчика, що пропонує своїм відвідувачам страви з різних морепродуктів. У набір входить парочка симпатичних лялечок, які можуть виконувати роль, як офіціантів, так і відвідувачів ресторану. Мініатюрний павільйон з вітриною, а також столик з комплектом стільців і парасолькою роблять заклад дуже затишним і привабливим. Безліч додаткових аксесуарів (посуд, столові прибори, різноманітні готові страви) зроблять гру з цим набором максимально реалістичною і цікавою. Меблі для ляльок – іграшки, що стимулюють розвиток уяви і фантазії дитини. Комплектація: ляльки – 2 шт.; парасолька; стіл – 2 шт.; стільці – 3 шт.; чашки – 3 шт.; тарілки – 3 шт.; пляшки – 3 шт.; будинок; прилавок; кошик; глечик; рекламний щит; піднос; кухонні приналежності й столові прилади – 5 шт.; склянки – 3 шт.; касовий апарат. Тип живлення: AA-3шт
