|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 380mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Куxня з лялькою ID172
Артикул
T51-001
В наявності
Опис
Цей набір відмінно підійде для маленьких господинь або ж для створення різних сюжетів гри. У нього входить лялька, кухня складається з холодильника, шафок, плити, посуду та мийки. Двері холодильника і шафок відкриваються і закриваються. Якщо натиснути на кнопку розташовану на плиті, то звідти будуть чутні звуки, а духовка підсвічується. Працює вона за допомогою батарейок. На плиті є каструлька і сковорідка, за допомогою яких можна приготувати смачні страви. У цьому холодильнику, як і в справжньому є різні відділи для фруктів, для заморожених продуктів, для напоїв. У кухонних шафках зберігається різний посуд, чашки, склянки, сервізи, чайники, ложки, виделки, ножі. Після смачної трапези, посуд можна помити в раковині з краном. Кухня розрахована для ляльок зростом до 29 сантиметрів. У цьому куточку можна готувати смачні сніданки, обіди та вечері, запрошувати на чай своїх подружок. Гра з таким набором розвиває у дітей мислення, уяву, дитина вчиться соціальним навичкам і поведінці. Набір виготовлений з екологічно чистої пластмаси, нешкідливою для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Комплектація: кухня – 3 шт. (холодильник, раковина, плита); посуд; продукти. Тип живлення: AAA-2шт
