|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Група товарів | Набір |
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 100mm |
| Довжина | 475mm |
| Стать | Для Дівчат |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Куxня з лялькою ID173
Артикул
T51-002
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Ваша дочка часто проявляє інтерес до різних господарських клопотів, якими ви займаєтеся щодня? Тоді прекрасним подарунком для неї може стати даний ігровий набір. У нього входить облаштована кухня з усією необхідною побутовою технікою і меблями, а також гарна лялечка, яка прекрасно впорається з роллю досвіченої господині. Місткий двокамерний холодильник з морозильною камерою і пристроєм для подачі прохолодних напоїв, плита з духовкою, а також мікрохвильова піч стануть прекрасними помічниками під час приготуванні страв для іграшкового застілля. Навести порядок, допоможуть посудомийна машина і подвійна раковина. Численні скриньки і шафки розмістять в собі безліч додаткових дрібних аксесуарів, які також входять в комплект. Меблі для ляльок – іграшки, що сприяють гармонійному розвитку дитини. Комплектація: кухня – 4 шт. (мікрохвильовка, тостер, посудомийна машина, плита, раковина); лялька; посуд; продукти. Тип живлення: AAA-2шт
