|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 210mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 100mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Куxня з лялькою ID175
Артикул
T51-004
В наявності
Опис
Ви хочете порадувати свою дочку новою іграшкою? Тоді вам неодмінно варто звернути увагу на даний ігровий набір. У нього входить красива лялька з розкішним довгим волоссям витонченою фігуркою, а також мініатюрна, але дуже функціональна кухня, виконана в мінімалістичному сучасному дизайні. Плита з духовкою, посудомийна машина і мікрохвильова піч допоможуть ляльці в приготуванні багатьох страв для іграшкового застілля. Різноманітний посуд, продукти та інші дрібні аксесуари не тільки доповнять обстановку кухні, але і зроблять гру ще більш реалістичною і захоплюючою. Меблі для ляльок дозволять дитині урізноманітнити гри з улюбленими, але вже знайомими іграшками. Тип живлення: AAA-2шт
