|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 80mm |
| Довжина | 135mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 80mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Куxня з лялькою ID178
Артикул
T51-007
В наявності
Опис
Набір "Сучасна кухня" з лялькою – це мініатюрна копія справжньої кухні. З таким набором захоче пограти будь-яка юна господиня. Набір складається з посудомийної машини, тостера, мікрохвильової печі, раковини для миття посуду, посуду, кухонних шафок і різних ємностей, а також ляльки. На кухонних шафках і посудомийній машині, без проблем відкриваються двері. Посудомийна машина видає різні звуки, з тостера вискакують готові тости, а якщо натиснути на мікрохвильовку, то вона теж видає звук роботи і підсвічується зсередини. Набір функціонує за допомогою батарейок. Чайні сервізи, які є в наборі, легко поміщаються в шафках, а також з їх допомогою можна запрошувати подружок на чаювання. Після того як ляльки поїдять, в раковині можна помити посуд. Лялька одягнена в кухонний фартух, що показує її справжньою господинею. Така кухня розрахована для ляльок зростом в 29 сантиметрів. Гра з таким набором розвиває у дітей мислення, уяву, дитина вчиться соціальним навичкам і поведінці. Набір виготовлений з екологічно чистої пластмаси, нешкідливою для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Тип живлення: AAA-2шт
