|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Набір |
|---|---|
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 80mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 80mm |
| Довжина | 240mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Куxня для ляльки ID201
Артикул
T51-030
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Куxня для ляльки - ігровий набір, у який входять меблі, побутова техніка і різні дрібні аксесуари для створення багатофункціональної сучасної кухні. Безліч посуду і різних іграшкових продуктів дадуть величезний простір для фантазії і створення різних ігор. Біло-рожева колірна гама кухні неодмінно припаде до душі кожній дівчинці, а звукові і світлові ефекти, якими оснащена іграшка, зроблять ігри ще більш реалістичними і цікавими. Меблі для ляльок - іграшки, що стимулюють розвиток фантазії вашої дитини. Тип живлення: AAA-2шт
