|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яка іграшка |
|---|---|
| Висота | 200mm |
| Ширина (mm) | 140mm |
| Ширина | 140mm |
| Довжина | 30mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик, Текстиль |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для немовлят Музичний ведмедик IK57
Артикул
T56-009
В наявності
Опис
М'яка музична іграшка у вигляді ведмедика стане вірним супутником новонародженого малюка, тим більше що натуральні матеріали не зроблять дратівної дії на ніжну дитячу шкіру. Іграшка не тільки красива, але й корисна: різні барвисті візерунки на лапках і шарфику ведмедика подбають про розвиток зору, а вбудований музичний механізм розважить дитину. Ніжно-блакитна гамма в оформленні передбачає використання цієї іграшки хлопчиком, втім, і будь-якій дівчинці така іграшка припаде до смаку. Музичні іграшки відмінно привертають до себе увагу малюка за допомогою ненав'язливих мелодій.


