|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 980mm |
|---|---|
| ВxШxД пакування | 520x60x595mm |
| Довжина | 860mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик, Текстиль |
| Кількість предметів | 2 |
| Серія | Happy Angel |
| Група товарів | Мобіль |
| Висота | 450mm |
| Ширина (mm) | 980mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музичний килимок для розвитку Казкова долина IK69
Артикул
T58-002
В наявності
Опис
Килимок для самих маленьких. На дугах розташовано безліч різноманітних іграшок з різними ефектами. Яскраві контрастні кольори на дугах сприяють розвитку зорового сприйняття. На самому килимку зображені різні казкові герої, а по периметру розташовані букви англійського алфавіту. Такий килимок займе малюка не на одну годину і дозволить молодим батькам відпочити. Безпечні і високоякісні матеріали дозволяють бути спокійним за безпеку дитини. Музичні іграшки - основа веселих, захоплюючих, а головне, розвиваючих ігор для вашого малюка. Тип живлення: Вбудовані елементи живлення
