|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 850mm |
|---|---|
| ВxШxД пакування | 645x60x695mm |
| Довжина | 1000mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик, Текстиль |
| Кількість предметів | 2 |
| Серія | Happy Valley |
| Група товарів | Мобіль |
| Висота | 500mm |
| Ширина (mm) | 850mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музичний килимок для розвитку Щаслива долина IK70
Артикул
T58-003
В наявності
Опис
Килимок для малюків від народження. Всі іграшки, розміщені на дугах, легко знімаються і можуть бути використані окремо. Килимок компактно складається і не займає багато місця при зберіганні. Яскраві малюнки на поверхні килимка зацікавлять малюка і позитивно подіють на розвиток його зорового сприйняття. Малюк може лежати на килимку, як на спинці, так і на животику. Килимок виготовлений з високоякісних матеріалів і безпечний для здоров'я малюка. Музикальні іграшки - це прекрасний подарунок дитині будь-якої статі і віку. І дівчатка, і хлопчики, і новонароджені крихітки, і малюки старшого віку будуть раді пограти з такими іграшками. Тип живлення: Вбудовані елементи живлення
