|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 550mm |
|---|---|
| Довжина | 550mm |
| ВxШxД пакування | 360x490x90mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик, Текстиль |
| Кількість предметів | 3 |
| Група товарів | Крісло-качалка |
| Висота | 600mm |
| Ширина (mm) | 550mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитяче крісло шезлонг IK74
Артикул
T58-007
В наявності
Опис
Яскраве крісло-шезлонг для вашого малюка. Ця річ дозволить молодій мамі займатися домашніми клопотами, не упускаючи малюка з поля зору. Таке крісло можна встановити в будь-якій кімнаті. Дитині буде в ньому комфортно як грати, так і спати завдяки трьом положенням спинки. Дуга з веселими іграшками не дасть малюку нудьгувати, а вбудований музичний механізм відтворює як веселі мелодії, так і заспокійливі колискові. На оббивку крісла нанесені яскраві малюнки у вигляді хвиль і дельфінів. Крісло призначене для дітей вагою від 3 до 11 кг, тобто може бути використано протягом усього 1 року життя малюка. Музичні іграшки, в залежності від мелодій що програються, можуть розвеселити або ж, навпаки, заспокоїти малюка. Тип живлення: C-2шт
