|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 5 років |
|---|---|
| Ширина | 235mm |
| Довжина | 420mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Кількість предметів | 237 |
| Вид | 3D |
| Група товарів | Пазли |
| Висота | 240mm |
| Ширина (mm) | 235mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл 3D Тауерський міст IE6
Артикул
T6-001
В наявності
Опис
Якщо ви хочете познайомити свою дитину з світовими пам'ятками, але при цьому не маєте можливості багато подорожувати, вибір такої іграшки стане вірним кроком. Комплект з 237 деталей дасть можливість своїми руками побудувати мініатюрну точну копію однієї з найзнаменитіших пам'яток Європи: лондонський Тауерський міст. Безсумнівно, будівництво такої складної споруди, забере у дитини чимало часу, але результат роботи принесе величезне задоволення. До того ж, при бажанні, готову модель можна буде встановити на одну з полиць в дитячій кімнаті, і вона послужить чудовою прикрасою. 3D-пазли - чудовий спосіб зробити ігри не тільки веселими, але й корисними і пізнавальними. Розміри пазла у зібраному вигляді - 350х240х235мм.
