|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 260mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Кількість предметів | 151 |
| Вид | 3D |
| Група товарів | Пазли |
| Висота | 420mm |
| Ширина (mm) | 260mm |
| Вік | від 5 років |
| Ширина | 260mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл 3D статуя Свободи IE8
Артикул
T6-003
В наявності
Опис
Якщо ваш малюк цікавиться архітектурою і подорожами або ж ви самі хочете познайомити його з основними пам'ятками нашої планети, такий набір стане прекрасним вибором. За допомогою цього комплекту можна своїми руками побудувати славнозвісну американську пам'ятка - Статую Свободи. Створити вийде не тільки саму статую, але і острів, на якому вона розташована. Дитині буде дуже цікаво виступити в ролі архітектора, а побудована модель прекрасно прикрасить дитячу кімнату і, можливо, стане декорацією для безлічі захоплюючих ігор. 3D-пазли об'єднують в собі всі переваги традиційних конструкторів і звичайних двомірних пазлів. Розміри пазла у зібраному вигляді - 260х260х420мм.
