|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Пазли |
|---|---|
| Висота | 400mm |
| Ширина (mm) | 390mm |
| Вік | від 6 років |
| Ширина | 390mm |
| Довжина | 360mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Картон |
| Кількість предметів | 140 |
| Вид | 3D |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл 3D замок Сіссі IE12
Артикул
T6-007
В наявності
Опис
Пазл замок Сіссі включає 140 елементів, це дозволяє самостійно побудувати красивий замок для принцеси. У замку 4 різних кімнати: вітальня, їдальня, спальня і камінна, а також тераса з кріслом і парасолькою, високий шпиль і пара красивих дерев. Біля дверей замку принцесу буде чекати карета з запряженими в неї кіньми. Грати з таким набором можна довго, адже дуже цікаво будувати замок і придумувати різні сюжети для ігор. Ніжні рожеві відтінки та милі декоративні малюнки обов'язково порадують будь-яку дівчинку. Набір призначений для використання дітьми від 6 років. 3D-пазли стануть однією з перших сходинок у розвитку логічних здібностей дитини. Розміри зібраного пазла становлять 400х360х390мм.
