|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 6 років |
|---|---|
| Ширина | 360mm |
| Довжина | 290mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Кількість предметів | 115 |
| Вид | 3D |
| Група товарів | Пазли |
| Висота | 420mm |
| Ширина (mm) | 360mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл 3D Замок піратів IE13
Артикул
T6-008
В наявності
Опис
Маленьким любителям фільмів і казок про Середньовіччя і піратів обов'язково сподобається грати з таким набором. За допомогою комплекту деталей дитина зможе самостійно або за допомогою батьків побудувати гарний середньовічний замок з вежами, воротами, прапорами і сходами. Також в комплект входять елементи для створення піратського корабля і кілька фігурок піратів, що дозволить дитині придумати неймовірне безліч сюжетів для ігор. Всі деталі виготовлені з високоякісних матеріалів і абсолютно безпечні для здоров'я дитини. 3D-пазли одночасно розвивають безліч умінь: логіку, фантазію, зорове і тактильне сприйняття. Розміри зібраного пазла становлять 420х290х360мм.
