|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 540mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Вид | 3D |
| Група товарів | Пазли |
| Висота | 300mm |
| Ширина (mm) | 180mm |
| Вік | від 7 років |
| Ширина | 180mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл 3D динозавр IF2
Артикул
T6-010
В наявності
Опис
Ваша дитина любить пригодницькі фільми про динозаврів? Або їй до душі історія еволюції? У будь-якому випадку, цей набір неодмінно припаде їй до смаку. За допомогою безлічі елементів, що входять в комплект, дитина зможе своїми руками створити модель одного з найнебезпечніших хижаків всіх часів - величезного тиранозавра. У створеного динозавра будуть рухатися всі частини тіла, що дозволить придумати безліч цікавих і захоплюючих ігор. До того ж, така модель буде чудово виглядати на полиці в дитячій кімнаті. Підходить для дітей від 7 років. 3D-пазли дозволяють проводити час весело і, в той же час, з користю. Розміри зібраного пазла становлять 540х180х300мм.
