|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Призначення | Для Малювання |
|---|---|
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 430mm |
| Довжина | 60mm |
| ВxШxД пакування | 400x440x80mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів | 17 |
| Серія | Lelin |
| Група товарів | Дошка |
| Висота | 380mm |
| Ширина (mm) | 430mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Магнітна двостороння дошка для дітей IE585
Артикул
T65-033
В наявності
Опис
Магнітна дошка, розташована на мольберті відповідного для дитини розміру. Дошка двостороння, і може використовуватися як класична чорна дошка для малювання крейдою і як магнітна поверхня, для розміщення різних металевих предметів. Дошка прекрасно підійде для розвитку творчих здібностей вашого малюка – малювання одне з ключових занять раннього розвитку. А магнітна поверхня з металевими цифрами, що входять в комплект навчить дитину арифметиці. Навчальні іграшки – відмінна можливість почати розвивати здібності дитини якомога раніше.
