|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 25mm |
|---|---|
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 25mm |
| Довжина | 80mm |
| ВxШxД пакування | 265x180mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Farm Animals |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 100mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки тварин IF122
Артикул
T66-003
В наявності
Опис
Зустрітися з прекрасним набором фігурок «Ферма», який складається з мініатюрних копій одомашнених тварин, з якими дітлахи зможуть придумати багато цікавих ігор. Набір представлений в асортименті. Серед фігурок тварин у першому комплекті ви побачите: корову, бика, кінь, віслюка, овечку та свиню. Другий комплект: кінь, віслюк, корова, овечка, бик, коза. Тепер кімната вашого малюка ненадовго перетвориться в ферму, де він буде вирощувати тварин, годувати і піклуватися про них. За допомогою таких іграшок і ваших оповідань, діти зможуть дізнатися хто такі одомашнені тварини, для чого вони потрібні і яка роль їх у навколишньому середовищі. Така гра несе в собі не тільки розважальні функції, а й навчальні. Тепер малюк дізнається, звідки береться його улюблене домашнє молоко. Завдяки своїм невеликим розмірам, такі фігурки можна брати з собою куди завгодно. Всі фігурки виготовлені з якісного пластику, безпечного для здоров'я дітвори. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Комплектація: фігурки - 6 шт.
