|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яка іграшка |
|---|---|
| Висота | 300mm |
| Ширина (mm) | 240mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 240mm |
| Довжина | 170mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Кількість предметів | 1 |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Конячка IF45S
Артикул
T67-001
В наявності
Опис
Шукаєте подарунок для своєї дитини? Погляньте на цю іграшку «Інтерактивна Конячка», яка співає і ворушить губами. Будьте впевнені, що вона приверне увагу не тільки дитини, але й дорослого. На голові у коня картата шапка блакитного кольору. Вона посміхається і тримає в руках гармонь0ку. З такою іграшкою ваш малюк навряд чи буде нудьгувати. Натисніть на одну з передніх ніг коня, і ви побачите, як він перекочується з боку на бік, при цьому рухає губами і співає запальну пісню. Під іграшкою знаходиться батарейний відсік, куди необхідно помістити батарейки, вони купуються окремо. Там же ви виявите кнопку включення і виключення. Інтерактивна іграшка виготовлена зі штучного хутра, нешкідливого для здоров'я малюків. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Тип живлення: AA-3шт
