|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яка іграшка |
|---|---|
| Висота | 240mm |
| Ширина (mm) | 180mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 180mm |
| Довжина | 320mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Кількість предметів | 1 |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка Кішка з повідцем IF62S
Артикул
T67-018
В наявності
Опис
Іграшка Кішка з музикою і повідцем стане кращим другом для вашого малюка. З нею можна придумати багато цікавих ігор і занять. Кішку звати Боніта, завдяки повідцю з нашийником її можна вигулювати. Така іграшка буде однаково цікавою як для хлопчика, так і для дівчинки. Купити іграшку поспішають батьки дітей-алергіків на тварин і їх шерсть. Приємна на дотик іграшка не займає багато місця, її можна брати з собою на прогулянку або в гості. Внизу в неї є батарейний відсік для елементів живлення, також на ньому розташована кнопка включення і виключення. Батарейки не додаються, ви можете купити їх окремо. Якщо ви натиснете на ручку від повідця, то почуєте всі музичні партії та нявкання, а також задивлюся на її веселу ходу з погойдуванням тіла в різні боки. Можна самостійно регулювати висоту повідця, це дозволить грати з кішкою дітям різного зросту. Під час гри у малюків розвивається координація, дрібна моторика, уяву, слухова і зорова пам'ять. Іграшка виготовлена з безпечного для здоров'я штучного хутра. Рекомендована дітям від 3 років. Тип живлення: AA-3шт
