|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 180mm |
| Довжина | 500mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Група товарів | М'яка іграшка |
| Висота | 500mm |
| Ширина (mm) | 180mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Жабеня IF50
Артикул
T8-001
В наявності
Опис
Симпатичне жабеня з легкістю приймає різні пози: воно може сидіти, лежати на боці, спинці або животику. Це дозволить його використовувати не тільки як звичайну іграшку, але і як прекрасне доповнення до інтер'єру дитячої кімнати. Контраст насичено-зеленого, як соковита трава, і білосніжного кольорів буде дуже корисний для розвитку колірного і зорового сприйняття дитини. Підійде для дітей від року. М'які іграшки, вибрані з урахуванням інтересів і захоплень малюка, стануть для нього відмінним подарунком.
